W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powstają ścieżki w ramach Miedziowego Szlaku Rowerowego

23.09.2022

Zgodnie z umową i zapowiedziami realizujemy obecnie pierwszą, dużą inwestycję w ramach Miedziowego Szlaku Rowerowego. Pomiędzy Polkowicami i Grębocicami trwają prace, w wyniku których powstanie ścieżka rowerowa. W wielu miejscach poszerzona zostanie jezdnia i pobocze.

Budowa ścieżki rowerowej w ramach Miedziowego Szlaku Rowerowego na odcinku Trzebcz-Guzice

Patrząc na postępy prac w terenie nie zwalniamy i wykonujemy kolejne kroki. Już w przyszłym tygodniu, bo 29 września o godz. 9:00 mamy nadzieję podpisać umowę na realizację następnego odcinka MSR w miejscu jego powstania. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych odbędzie się to w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Polkowicach. Tym razem będzie to odnoga biegnąca od stolicy powiatu do gminy Radwanice. Trasa przebiegać będzie od ronda za Polkowicami w kierunku Sieroszowic. Będzie to 5,5-kilometrowy odcinek usytuowany malowniczo, bo wzdłuż lasu. 

Zdjęcia przedstawiają realizację na odcinku Polkowice-Grębocice, prace na wysokości drogi pomiędzy Trzebczem, a Guzicami w gminie Polkowice.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}