W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiat realizuje transport zbiorowy

13.09.2023

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszymi powiatowymi liniami i pytaniami o dalszą realizację połączeń informujemy, że powiat polkowicki jest organizatorem transportu użyteczności publicznej na liniach relacji:

biały bus jedzie ulicą

Polkowice - Przemków (D)

Korytów - Polkowice (D) - przez Radwanice i Gaworzyce

Korytów - Polkowice (ul. 3 Maja / kino) (D) - przez Radwanice i Gaworzyce

Polkowice - Gaworzyce (D) - przez Radwanice

Polkowice - Gaworzyce (ul. 3 Maja / kino) (D) - przez Radwanice

 

W dalszym ciągu w porozumieniu z gminami: Przemków, Radwanice oraz Gaworzyce realizujemy te połączenia. Rozkłady jazdy na tych liniach podajemy w załącznikach.

Dodatkowo informujemy, że wszystkie przewozy osób w krajowym transporcie drogowym, w dalszym ciągu są realizowane na podstawie zezwoleń na wykonywanie przewozów osób w krajowym transporcie drogowym, udzielanych w oparciu o zapisy ustawy o transporcie drogowym (Dz. U. z 2022 poz. 2201 ze zm.). Takie zezwolenie zostało udzielone m.in. firmie Wolbus, która od 4 września kontynuuje 4 pary połączeń na linii: Chocianów - Parchów - Polkowice (rozkład jazdy w załączniku).

Materiały

Rozkład jazdy: Polkowice - Przemków
ROZKŁAD​_JAZDY​_POLKOWICE​_-​_PRZEMKÓW.pdf 60.21MB
Rozkład jazdy: Polkowice - Korytów (przez Radwanice i Gaworzyce)
ROZKŁAD​_JAZDY​_POLKOWICE​_-​_KORYTÓW​_PRZEZ​_GAWORZYCE​_I​_RADWANICE.pdf 59.82MB

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}