W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

POPPPiDM w Polkowicach pracuje wewnętrznie

22.03.2021

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną i wytycznymi MEN, Ministra Zdrowia od 22 marca 2021r. placówka Powiatowego Ośrodka Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach zostaje zamknięta na zewnątrz. Pracując wewnętrznie będą realizowane wszystkie zadania statutowe, diagnoza, terapia, wczesne wspomaganie rozwoju. Na terenie placówki przebywać będą tylko dzieci/uczniowie na wyznaczone terminy diagnozy/terapii.

Rozmyta klasa szkolna w tle z młodymi uczniami, stołami i krzesłami.

Doradcy metodyczni realizują formy pracy z nauczycielami zdalnie (wykorzystanie Platformy Teams).

Komunikat zamieszczono także na drzwiach głównych oraz umieszczono na stronie internetowej www.polkowice.edu.pl.

Sprawy bieżące załatwiane drogą telefoniczną, mailowo lub pocztą tradycyjną. Podano kontakt telefoniczny i mailowy do pracowników placówki.  Decyzja podyktowana jest koniecznością organizacji bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce. Ograniczy to ilość osób przebywających jednocześnie na terenie placówki.

{"register":{"columns":[]}}