W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych szuka chętnych do pracy - aplikuj już dziś!

17.01.2024

Szukamy chętnych do pracy w Polkowickim Zarządzie Dróg Powiatowych. Aplikuj do 19 stycznia 2024 r. do godz. 14:00.

osoba pracująca przy komputerze

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobra organizacja pracy,umiejętność planowania i organizacji działań, samodzielność i inicjatywa w działaniu,bardzo dobra obsługa MS Office ( Excel, Word, Outlook)

Pozostałe wymagania:

Wymagania dodatkowe: 1) Doświadczenie w pracy w podobnym zakresie działania – mile widziane; 2) Znajomość specyfiki pracy w administracji samorządowej; 3) Dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych: Excel, Word; 4) Znajomość oraz umiejętność stosowania przepisów prawa w zakresie niezbędnym dla wykonywania zadań na w/w stanowisku: ustawa prawo zamówień publicznych, ustawa o drogach publicznych, kodeks postępowania administracyjnego, prawo ochrony środowiska, ustawa o gospodarce nieruchomościami, ustawa o ochronie danych osobowych, prawo o ruchu drogowym, ustawa o samorządzie powiatowym, ustawa o pracownikach samorządowych mile widziana, 5) Predyspozycje osobowościowe (odpowiedzialność, dokładność i sumienność, komunikatywność, terminowość, samodzielność i efektywność w organizacji pracy własnej, podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu), 6) Zdolność samokształcenia i samodzielność w poszukiwaniu źródeł informacji, zaangażowanie w rozwój wiedzy i umiejętności indywidualnych; 7) Czynne prawo jazdy kat. B mobilność.

Wymagane dokumenty:

1) List motywacyjny (CV), Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny w załączeniu do ogłoszenia) - odręcznie podpisany;
2) Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
3) Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
4) Inne kopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje i umiejętności;
5) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
6) Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
7) Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w stanowisku;
8) Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
9) Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz ze zgodą na zniszczenie dokumentów po zakończeniu procesu rekrutacji w przypadku wyboru innej oferty.

Pozostałe informacje:

Umowa o pracę w zastępstwie na pełny etat, data rozpoczęcia pracy: 22 stycznia 2024 r.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Termin składania ofert upływa 19 stycznia 2024 r. o godz. 14:00.

{"register":{"columns":[]}}