W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Parada Czytelnicza przemaszerowała przez Tarnówek

21.05.2023

Druga Powiatowa Parada Czytelnicza odbyła się w miniony piątek w Tarnówku w gminie Polkowice. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Polkowicki - Kamil Ciupak, który jednocześnie był fundatorem nagród w konkursie.

Dzieci oraz dorośli maszerują ulicami przebrani za postacie z bajek

Do udziału w paradzie zgłosiły się 4 drużyny z terenu powiatu polkowickiego. Była to forma propagowania czytelnictwa przez dzieci, młodzież i dorosłych. Grupy manifestowały rolę książek w naszym życiu poprzez prezentowane na transparentach hasła, okrzyki oraz przebrania postaci z książek.

Dwa pierwsze miejsca zajęły grupy z Gaworzyc, zaś na trzecim miejscu uplasowała się grupa z Tarnówka. Wszystkim gratulujemy kreatywnych pomysłów i zaangażowania.

Całość zwieńczył piknik i wspólna zabawa na boisku przy oddziale przedszkolnym. Paradę zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}