W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Oferta szkół ponadpodstawowych powiatu polkowickiego.

24.05.2021

Od 17 maja do 21 czerwca trwa proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Powiat polkowicki jest organem prowadzącym dla dwóch szkół. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Wielopiętrowy budynek, z białą elewacją , na pierwszym planie obiekty sportowe z boiskiem do koszykówki i bieżnią do biegania.

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach to nowoczesna i stale rozwijająca się placówka edukacyjna. Od wielu lat przygotowuje bogatą ofertę edukacyjną dla młodzieży.

W ofercie na rok szkolny 2021/2022 będą funkcjonowały takie profile kształcenia, które stanowią bardzo atrakcyjną, dostosowaną do aktualnych potrzeb rynkowych i bezkonkurencyjną wśród innych ofert propozycję.

 Uczniowie osiągają znakomite wyniki egzaminu maturalnego i zawodowego.

Szkoła staramy się rozwijać ich uzdolnienia, pasje i zainteresowania.

Od wielu lat w szkole realizowane są różnorodne projekty edukacyjne, dzięki którym nasi uczniowie nabywają nowe umiejętności i kwalifikacje. Uczestniczą m.in. w śródrocznych obozach naukowych, w kursach (np. na uprawnienia elektryczne do 1kV, spawania, operatora wózków jezdniowych, AutoCAD, barmańskich, baristycznych, obsługi kasy fiskalnej, obsługi celnej i granicznej, identyfikacji wizualnej firmy, linorytu, dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej), zajęciach specjalistycznych i szeregu innych.

 Uczniom szkół podstawowych proponujemy  naukę w: 

  • czteroletnim liceum ogólnokształcącym,
  • pięcioletnim technikum,
  • trzyletniej szkole branżowej I stopnia.

Więcej o ofercie szkoły na stronie : http://oferta-edukacyjna.zs.polkowice.pl/

Zespół Szkół w Chocianowie

Szkoła ma do zaoferowania ciekawe kierunki kształcenia  na rok szkolny 2021/2022.

Znakomici pedagodzy, profesjonalnie wyposażone pracownie zawodowe, praktyki, stypendia oraz wyjazdy zagraniczne. Współpraca z wiodącymi firmami z regionu jak Volkswagen Motor Polska Polkowice,  Sitech Sp. z o.o. oraz KGHM.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która kształci m.in przyszłych:

✔techników  logistyków

https://www.facebook.com/LogistykaZSChocianow/

✔techników organizacji turystyki

https://www.facebook.com/turystykchocianow/

✔techników mechatroników

https://www.facebook.com/chzsmechatronik/

 

 

Więcej na stronie szkoły:  http://zschocianow.pl/

oraz MEN : https://www.gov.pl/…/edukac…/terminy-rekrutacji-do-szkol

Materiały

Oferta szkół ponadpodstawowych powiatu polkowickiego na rok szkolny 2021/2022
ofertyszkolplansza.png 122.94MB

Zdjęcia (1)