W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od dziś rownież zapisy internetowe

10.03.2021

Nie trzeba ustawiać się w kolejkach, można zadzwonić, a od dziś aby umówić się na wizytę do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Polkowicach można również wybrać dogodny termin w systemie internetowym.

Na zdjęciu czerwone krzesła oraz lada służąca do obsługi Interesariuszy Wydziału Komunikacji Powiatu Polkowickiego

To program, który mamy nadzieję usprawni system obsługi w jednym z kluczowych wydziałów w naszym urzędzie, gdzie przychodzi zdecydowanie najwięcej interesantów. Czas pandemii pokazał jak ważne w dzisiejszych czasach są usługi online. W momencie ogłoszenia pandemii wprowadziliśmy zapisy telefoniczne, a dziś robimy kolejny krok i wprowadzamy elektroniczny system rezerwacji wizyty.

Aby zarejestrować wizytę w Wydziale Komunikacji  można wejść na stronę internetową www.samorzad.gov.pl/powiat-polkowicki lub stronę BIP www.bip.powiatpolkowicki.pl , odszukać zakładkę do elektronicznej rejestracji, a potem już tylko należy wybrać dogodną datę oraz godzinę, podać swoje imię, nazwisko, telefon, adres email. W przypadku niektórych usług wymagane jest podanie  numeru tablic rejestracyjnych i markę pojazdu. W celu zatwierdzenia formularza rezerwacyjnego należy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin. Co ważne rezerwacja wizyty upoważnia do załatwienia jednej sprawy. Zapisy obowiązują najwcześniej na kolejny dzień roboczy , bądź z wyprzedzeniem maksymalnie do 30 dni. 

Linki do rejestracji internetowej to:

http://www.bip.powiatpolkowicki.pl/index.php?type=4&name=bt160&func=selectsite&value%5B0%5D=mnu42&value%5B1%5D=1

https://samorzad.gov.pl/web/powiat-polkowicki/umow-wizyte-w-wydziale-komunikacji

Oprócz tego dla mieszkańców którzy nadal chcą korzystać z telefonicznej możliwości rezerwacji wizyt obowiązują numery telefonów:

- sprawy związane z rejestracją/przerejestrowaniem pojazdów:

 Tel. : 76 746-15-39

Tel. : 76 729-92-42

 

- zmiany w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu, odbiór dokumentów, pozostałe sprawy:

Tel. : 76 746-15-42

Tel. : 76 729-92-42

 

- sprawy związane z uprawnieniami kierowców, prawem jazdy, profilem kierowcy:

Tel. : 76 746-15-41

 

Dokumenty do Wydziału Komunikacji można  składać również  w Biurze Obsługi Interesanta na poziomie I. Zachęcamy ponadto do kontaktu z urzędem poprzez platformę e-PUAP. Kasa w urzędzie będzie czynna, jednak zalecamy, aby wpłat dokonywać przy pomocy kart płatniczych lub do wniosków dołączać dowody wpłat.  Należy pamiętać, że na terenie urzędu  nadal obowiązują zasady związane        z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa, dystans, dezynfekcja i maseczka.

{"register":{"columns":[]}}