W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs Jubileuszowy "Zaprojektuj reklamową identyfikację"

17.11.2021

W przyszłym roku będziemy świętować dwa Jubileusze: 50-lecie powstania Liceum Ogólnokształcącego w Polkowicach oraz 30-lecie powstania Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Z tej okazji, wszystkich uczniów oraz absolwentów, zapraszamy do udziału w konkursie.

Plakat

 

 

Podwójny Jubileusz to doskonała okazja, by już teraz kreować wydarzenia. Z tej okazji, w imieniu organizatorów, zapraszamy do udziału w konkursie pod nazwą "Zaprojektuj reklamową identyfikację".

Zadania konkursowe:

Wykorzystaj swoją wiedzę, doświadczenie, umiejętności, marzenia, refleksje o szkolnej przeszłości, teraźniejszości oraz wizję przyszłości i zaprojektuj:

Kategoria I: hasło promujące wydarzenie

lub

Kategoria II: logo promujące wydarzenie.

 

Wymagania:

Kategoria I: hasło wypełnia cechy charakterystyczne dla przyjętej formy,

Kategoria II: projekt logo wykonany w programie do grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, CorelDRAW)

 

Czas trwania konkursu:

3 - 30 listopada 2021 r.

 

Sposób składania projektów:

Kategoria I: zapisane hasło należy złożyć w zaklejonej kopercie opatrzonej tytułem "Konkurs Juileuszowy" i podpisanej indywidualnym kodem autora.

Kategoria II: projekt zapisany na nośniku elektronicznym w pliku pdf. opatrzonym tytułem "Konkurs Jubileuszowy" i podpisanym indywidualnym kodem autora. Nośnik z danymi należy złożyć w zaklejonej kopercie w Kancelarii szkoły.

 

Sponsorem nagród dla I-III miejsca w każdej kategorii jest Rada Rodziców przy Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonych w Polkowicach.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}