W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat

03.06.2024

Od 3 czerwca 2024 r. kierowcy na trasie Trzebcz - Polkowice muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w związku z całkowitym zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Polnej, przez co konieczne będzie korzystanie z objazdów przez sąsiednie miejscowości. Jak informuje ZKM w Polkowicach zmienią się też rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

grafika przedstawiająca mapkę z objazdem na czas zamknięcia drogi w miejscowości Trzebcz

Przejazd kolejowy zostanie zamknięty z powodu remontu, jaki przeprowadzać będzie zarządca przecinającej ul. Polną linii kolejowej. Chodzi o modernizację linii nr 971 oraz 971a pomiędzy Lubinem i Polkowicami.

Mieszkańcy Trzebcza czy Guzic, aby dojechać do Polkowic, będą musieli kierować się na Żuków, Komorniki oraz Tarnówek. Podobnie pojadą też autobusy miejskie. Zakład Komunikacji Miejskiej w Polkowicach informuje, że zmiany będą dotyczyć linii 4, 5, S4, S5 i 24. Zmieni się też rozkład jazdy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZKM. Ruch pieszy zostanie utrzymany tymczasowym korytarzem w sąsiedztwie prowadzonych robót.

Utrudnienia mają potrwać od 3 do 15 czerwca.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}