W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Jędrzycho-WIANKI" działają i kwiaty podziwiają

27.10.2023

Koło Gospodyń Wiejskich"Jędrzycho-WIANKI" otrzymało grant na realizację projektu pn. "Jędrzycho-WIANKI" działają i kwiaty podziwiają".  Jest to kolejny cykl projektów, które realizują od 3 lat.

kwiaty na stole

W tym roku skupiają się na warsztatach florystycznych. Dominują kompozycje z żywych kwiatów. KGW jest już po dwóch spotkaniach, podczas których wykonano bukiet tradycyjny z żywych kwiatów i kompozycję nagrobną. Przed nimi kolejne spotkania, na których wykonają m.in. bukiet skrętoległy z żywych kwiatów, las w szkle czy kompozycje bożonarodzeniowe. Cały projekt jest sfinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie XII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundację "Porozumienie Wzgórz Dalkowskich".

Źródło: Nadesłane przez KGW "Jędrzycho-WIANKI"

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}