W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Kongres Kobiet Zagłębia Miedziowego - zachęcamy do udziału!

23.01.2024

I Kongres Kobiet Zagłębia Miedziowego to wydarzenie organizowane przede wszystkim z myślą o Kołach Gospodyń Wiejskich, ale również o kobietach, które mają lub chciałyby mieć realny wpływ na rozwój naszego regionu. Wezmą w nim udział także przedstawiciele z powiatu polkowickiego.

baner wydarzenia

Jak informują organizatorzy Koła Gospodyń Wiejskich są doskonałym miejscem do rozwijania pasji, zainteresowań i mogą również wspierać niezależność finansową kobiet, mieszkanek terenów wiejskich. Powstały z myślą o aktywizacji i wsparciu kobiet. W województwie dolnośląskim aktualnie jest zarejestrowanych ponad 550 Kół, co oznacza, że co najmniej 16 500 osób z naszego województwa jest członkami tych organizacji. Ich istnienie przyczynia się do: spotkań, wymiany doświadczeń, wyjazdów kulturalnych, aktywności fizycznej oraz przede wszystkim do nabywania nowych umiejętności i kompetencji.

Program wydarzenia obejmuje m.in.:

- panele dyskusyjne,

- warsztat o działalności zarobkowej KGW,

- wymianę doświadczeń,

- inspirujący wykład prowadzony przez Bożenę Czekańską,

- czas na wspólną kawę i herbatę!

Zapraszamy już 16 marca 2024 r. o godz. 9:30 do Zamku Książąt Głogowskich (Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)!

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy, aby zapisywać się już dziś poprzez TEN FORMULARZ. Z każdej organizacji mogą zapisać się maksymalnie 3 osoby. 

Link do wydarzenia na Facebook’u oraz więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Źródło: https://www.facebook.com/events/389143676815566

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}