W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dobry start Centrum Aktywności "Leśna Górka"

24.02.2023

Feryjny czas odpoczynku pomału dobiega końca. Wielu z Was wypoczywało w górach lub nad morzem ale z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że doskonałym wyborem okazały się aktywne ferie w Centrum Aktywności „Leśna Górka” w Przemkowie.

Dziewczynki w specjalnych okularach oglądają wirtualną rzeczywistość.

To pierwsze zimowisko w nowej formule placówki i możemy śmiało powiedzieć, że zaproponowana oferta była trafiona. Przez 3 tygodnie naszą placówkę w Przemkowie odwiedziło ok. 150 dzieci z dwóch województw. Taki wynik cieszy i potwierdza, że decyzja o zachowaniu ciągłości placówki w odświeżonej konwencji była słuszna - zaznacza Kamil Ciupak, starosta polkowicki.

W „Leśnej Górce” wypoczywali mali goście z gmin powiatu polkowickiego ale także mieszkańcy Głogowa, Lubina czy nawet Wrocławia. Co ich tu przyciągnęło?

Mieliśmy do zaoferowania bogaty program zajęć. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie lub poznać zupełnie nowe zagadnienia i rozpocząć swoją przygodę , np. w zakresie sztuki estradowej, kulinariów, czy kosmonautyki. - wymienia Paweł Krawczonek, dyrektor Centrum Aktywności „Leśna Górka”. To miejsce ma być właśnie przestrzenią do rozwoju nowych pasji, pełnić funkcję poznawczą, integracyjną, a pomóc w tym ma doskonale wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz zaproszeni na warsztaty goście.

Czas ferii były prawdziwym sprawdzianem dla zupełnie nowego bloku warsztatów, które mają szansę wpisać się na stałe w program zajęć realizowanych na „Leśnej Górce”. Zainteresowanie ofertą wypoczynku było zawsze duże, dziś już wiemy, że nie inaczej będzie w tegoroczne wakacje. Jesienią planowane są turnusy tematyczne ukierunkowane na walkę z problemami dzisiejszej cywilizacji takimi jak otyłość u dzieci, czy depresja. Wierzymy, że tu także znajdziemy chętnych do udziału. Na koniec roku i przywitanie nowego szykujemy także absolutny hit w regionie. Będzie to „Sylwester dla dzieci” – ma to być krótki pobyt połączony z zabawą, co będzie doskonałą alternatywą dla rodziców wybierających się na wielkie bale.

Jak widać pomysłów na działania Centrum nie brakuje, a o szczegółach i ofertach będzie można dowiedzieć się śledząc nasze informacje oraz odwiedzając stronę i konta w mediach społecznościowych placówki.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}