W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie

24.05.2022

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dionisiosem Sturisem - urodzonym w Grecji, a wychowanym w Polsce reporterem, pisarzem, podcasterem.

Plakat z informacją o spotkaniu organizowanym przez bibliotekę w Polkowicach ze znanym autorem

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2022 r. o godz. 17:00 w Sali Audiowizualnej Biblioteki w Polkowicach. Podczas spotkania poruszonych zostanie wiele ważnych kwestii przez autora, m.in. kwestie uchodźcze oraz tożsamościowe. Na koniec nie zabraknie też czasu na rozmowy o wspaniałej, greckiej kuchni. 

Dionisios Sturis to autor reporterskich książek: "Grecja. Gorzkie pomarańcze", "Gdziekolwiek mnie rzucisz. Wyspa Man i Polacy. Historia Splątania", "Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji", "Zachód słońca na Santorini" oraz reportersko-kulinarnej książki "Kalimera. Grecka kuchnia radości".

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}