W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bądź patriotą, wywieś flagę !

27.04.2021

Zbliża się patriotyczna majówka. To okazja do pokazania naszej przynależności narodowej i uczczenia symboli naszego kraju. Patriotyzm możemy wyrazić na różne sposoby, jednak najbardziej charakterystycznym i widocznym znakiem może być wywieszenie flagi w barwach narodowych.

Biało-czerwona flaga zwisająca z budynku.

Na przestrzeni lat powiat polkowicki przekazał mieszkańcom kilkanaście tysiecy biało-czerwonych flag. Nie jesteśmy w stanie dotrzeć z flagami do wszystkich mieszkańców ale ideą jest, aby każdy z nas wyraził szacunek do Ojczyzny i eskponował w ten sposób swoją przynależność narodową. Dlatego wzorem lat ubiegłych w najbliższy piątek będziemy mieli do przekazania flagi narodowe, wszystkim tym, którzy nie zdążą z zakupem. 

Równolegle władze powiatu przekazują w tym tygodniu flagi na ręce Komendantów Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu polkowickiego, tak aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do społeczności lokalnych. 

 

Ty też - Bądź patriotą, wywieś flagę !

 

 

Flagi będziemy rozdawać 30 kwietnia w Biurze Obslugi Interesanta na poziomie I, w godzinach pracy urzędu od 7:30-15:30.

Zdjęcia (2)