W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

,,Złote Szkoły"

16.03.2023

,,Złote Szkoły"

W Zespole Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, młodzież klasy IA Technik Ekonomista uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami banku w ramach projektu „Złote szkoły”.

Lekcje z zakresu bankowości przeprowadzili pracownicy Banku Pekao S.A Elżbieta Marczyk i Aneta Zawicka, którzy przybliżyli uczniom praktyczną wiedzę z zakresu rynku finansowego i umiejętności korzystania z usług bankowych. Uczniowie dowiedzieli się jak korzystać z produktów bankowych, do czego przydaje się konto bankowe, jakie są formy płatności oraz jak bezpiecznie poruszać się po rynku finansowym.

Młodzież aktywnie uczestniczyła w lekcji. Na zakończenie spotkania uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w krótkim quizie oraz rozwiązując krzyżówki. Poprawne odpowiedzi były nagradzane gadżetami Banku.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}