W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawiadomienie o możliwości zapoznania się ze zaktualizowaną Prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+

06.04.2022

Na podstawie art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2021r., poz. 2373), Starosta Ostrowiecki informuje o możliwości zapoznania się ze zaktualizowaną Prognozą oddziaływania na środowisko dla opracowanego projektu dokumentu strategicznego pn.: „Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+” w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu ww. dokumentu.

Wnioski  i  uwagi  do Prognozy oddziaływania na środowisko dla projektu opracowanego dokumentu strategicznego należy zgłaszać wyłącznie za pośrednictwem dedykowanego formularza elektronicznego, dostępnego pod linkiem https://forms.gle/wdvxNpxuDJCQ5yCC6 w terminie od 06.04.2022 r. do 27.04.2022 r.

Opracowane dokumenty udostępniamy w formie elektronicznej w materiałach poniżej.

Organem właściwym do rozparzenia wniosków i uwag jest Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Materiały

Prognoza oddziaływania na środowisko dla projektu Strategii ZRPO 2030
Prognoza​_oddzialywania​_na​_srodowisko​_dla​_projektu​_Strategii​_ZRPO​_2030.pdf 1.82MB
Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+
Strategia​_Zrównoważonego​_Rozwoju​_Powiatu​_Ostrowieckiego​_do​_roku​_2030+.pdf 2.46MB
{"register":{"columns":[]}}