W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z życzeniami w Powiatowym Urzędzie Pracy

27.01.2022

Pracownicy Publicznych Służb Zatrudnienia obchodzą dzisiaj swoje święto.

Wizyta w PUP

Z tej okazji starosta Marzena Dębniak, wicestarosta Andrzej Jabłoński, członek zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska i przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak spotkali się z dyrekcją i pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Starosta ostrowiecki, Marzena Dębniak podziękowała dyrektor Małgorzacie Stafijowskiej oraz pracownikom PUP za efektywne działania na rzecz osób bezrobotnych i wsparcie przedsiębiorców z terenu powiatu ostrowieckiego. Jednocześnie podkreśliła, że Powiatowy Urząd Pracy jest jednym z liderów w kraju, a współpraca z jednostkami samorządowymi z terenu naszego powiatu układa się bardzo dobrze.

Wizyta była też okazją do zapoznania się z wykonanymi i planowanymi usprawnieniami w zakresie działalności  samego urzędu jak również obsługi interesantów oraz przedsiębiorców.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}