W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z życzeniami dla personelu pielęgniarskiego i położniczego

12.05.2022

Z życzeniami dla personelu pielęgniarskiego i położniczego

Obchodzony Dzień Pielęgniarek i Położnych był okazją do spotkania sekretarza powiatu Łukasza Witkowskiego, naczelnika Wydziału Zdrowia, Edukacji i Spraw Społecznych, Mariusza Łaty oraz dyrektora ostrowieckiego szpitala Tomasza Kopca z przedstawicielkami personelu pielęgniarskiego i położniczego lecznicy.

Goście przybyli z kwiatami i słodkim upominkiem, kierując do przedstawicielek białego personelu serdeczne słowa podziękowań za trud i ofiarność, z jakimi każdego dnia podejmują wyzwania zawodowe, służące ratowaniu zdrowia i życia pacjentów.

Na ręce pielęgniarki naczelnej Joanny Góry oraz pielęgniarek oddziałowych, goście złożyli życzenia zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz obdarowali je różami.

Dyrektor T. Kopiec dziękował za wyrozumiałość z jakim personel pielęgniarski przyjmuje proponowane zmiany. Obecnie w ostrowieckim szpitalu pracuje 344 pielęgniarki i 42 położne. Coraz częściej zawód ten wybierają także mężczyźni, których obecność w szpitalu stale wzrasta.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}