W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weekend upłynął pod znakiem sportu

16.08.2022

Weekend upłynął pod znakiem sportu

W sobotę w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbył się III Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet.

W rywalizacji udział wzięło kilka drużyn, nie tylko z naszego powiatu. Jak podkreślił radny Robert Rogala w tegorocznym turnieju udział wzięło sporo osób z innych miast, co jest dowodem na to, że turniej zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością poza granicami naszego powiatu.

Walka była zacięta i po kilku godzinach wyłoniono zwycięzców. Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce: Karolina Pokusa/Julia Sutowicz - Kielce
2 miejsce: Weronika Wilczyńska/Żaneta Mularczyk - Szydłowiec/Kielce
3 miejsce: Paulina Szczepanik/Katarzyna Chmiel - Tarnobrzeg
4 miejsce: Klaudia Drozdzowska/Agnieszka Sobura - Kielce

Z kolei w niedzielę oficjalnie zainaugurowano Turniej Piłki Nożnej Ogrody 2022. Jest to najstarszy turniej dzikich drużyn organizowany od ponad 30 lat i cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem. Potrwa on dwa tygodnie, a w zmaganiach sportowych weźmie udział ponad 500 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.

W otwarciu turnieju powiat ostrowiecki reprezentowali: radny Dariusz Czupryński, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Mariusz Łata, Joanna Pikus, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Wydarzenia swoim patronatem objęła starosta Marzena Dębniak.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}