W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W Mominie będzie bezpieczniej

17.11.2022

W Mominie będzie bezpieczniej

Wicestarosta, Andrzej Jabłoński wraz z wójtem gminy Waśniów, Krzysztofem Gajewskim zapoznali się z postępem prac przy przebudowie dwóch przejść dla pieszych w miejscowości Momina przy drogach powiatowych.

Są to dwa z dwunastu przejść na terenie naszego powiatu, które zostaną zmodernizowane w ramach dużej inwestycji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.

Koszt całego zadania to ponad 2 mln złotych z czego 80 proc. to środki pozyskane przez powiat ostrowiecki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Pozostałe koszty zostały solidarnie podzielone pomiędzy powiat i gminę Waśniów.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}