W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„…w kręgu tańca…2022”

03.06.2022

W dniach 23-27 maja 2022r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św. uczestniczyli w warsztatach tanecznych w Popowie-Letnisku.

„…w kręgu tańca…2022”

To kolejna edycja Projektu „…w kręgu tańca 2022…”, dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Podczas finałowego pokazu zaprezentowali swoje umiejętności w choreografii do: Jeziora Łabędziego Op. 20 - Improwizacje Taneczne, Tańca w kręgu – Boginie, Tańca ludowego – Kujawiak a wraz ze wszystkimi uczestnikami projektu Poloneza, przygotowanych przez dr Bożenę Jakubczak, Ewę Budny-Orłowską i Berenikę Jakubczak-Rauze, specjalistki z dziedziny tańca.

Radości z udanego występu oraz podziękowaniom za wspaniale spędzony czas na warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki "Artbale" nie było końca. Podczas finałowej gali miały również miejsce pokazy taneczne w wykonaniu Ewy Budny-Orłowskiej i nie tylko... artystce brawurowo partnerował uczeń naszej szkoły Marcin Spyra.

"Cieszymy się bardzo z udziału w warsztatach i mamy nadzieję na spotkanie w Popowie-Letnisku za rok" zgodnie mówią uczestnicy zgrupowania: Wiktoria Sięka, Joanna Mazurowska, Wiktoria Kisiel, Bianka Rzechowicz, Dominik Nowak, Marcin Spyra, Kamil Szczepański i Krzysztof Swat wraz z opiekunami Anną Wieczerzak i Elżbietą Wybranowską.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}