W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Staszicu

27.06.2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Staszicu

W Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu uroczyście świętowano zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Dyrektor szkoły Dorota Waliszczak zwracając się do uczniów przytoczyła słowa Alberta Einsteina, który porównał prawdziwą naukę do tajemnicy –„kto jej nie pozna jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka”. Wyraziła nadzieję, że zdobyte umiejętności, zdolności będą procentowały w kolejnych latach nauki w liceum. Pogratulowała uczniom sukcesów w nauce, sporcie, działalności artystycznej, działaniach charytatywnych, jak również odwagi, cierpliwości i wrażliwości na drugiego człowieka. Słowa uznania zostały również skierowane do rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na których wsparcie dyrekcja szkoły zawsze może liczyć.

Łącznie w Liceum Ogólnokształcącym Nr I świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 59 uczniów, nagrody rzeczowe powędrowały do 72 uczniów.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}