W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Upominki i słodkości z okazji Dnia Dziecka

05.06.2023

Dzień Dziecka

Z życzeniami na Dzień Dziecka do Placówek Wychowawczych w Denkowie i Małachowie udali się przewodniczący Rady Powiatu, Mariusz Pasternak, członkowie zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska i Łukasz Dybiec oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Joanna Pikus.

Dzieci zostały obdarowane upominkami i słodkościami, a dyrektorzy placówek  oraz wychowawcy zadbali o to, aby ten wyjątkowy dzień był dla podopiecznych czasem pełnym beztroskiej radości i zabawy.

Z kolei w minioną sobotę, ponad sto osób uczestniczyło w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego nad zbiornikiem ,,Bilówka’’. Nad przebiegiem i organizacją wydarzenia czuwali prezes Stowarzyszenia na Recz Osób Niepełnosprawnych ,,Tacy Sami”, Kamil Kutryba, wraz z prezesem honorowym Januszem Juraszem.

Z tej okazji z życzeniami i słodkościami dla podopiecznych Stowarzyszenia przybyli: starosta Marzena Dębniak, członkowie zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska i Łukasz Dybiec oraz przewodniczący Rady Powiatu, Mariusz Pasternak, a także Joanna Pikus, dyrektor PCPR.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}