W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował Rok Akademicki

22.06.2022

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim podsumowali Rok Akademicki 2021/2022.

Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował Rok Akademicki

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim podsumowali Rok Akademicki 2021/2022.

Podczas uroczystości prezes Stowarzyszenia Matylda Niewójt i wiceprezes Krystyna Borys zapoznały zebranych z działaniami i aktywnościami jakie Stowarzyszenie podejmowało w minionym roku akademickim.

W spotkaniu uczestniczyła miedzy innymi starosta Marzena Dębniak, która podziękowała za zaproszenie jednocześnie podkreślając, że Uniwersytet przez te wszystkie lata zbudował sobie markę, teraz już rozpoznawalną nie tylko w naszym powiecie. Jednocześnie starosta wyraziła wdzięczność za aktywny udział członków Stowarzyszenia w życiu miasta.

Widzę tu bardzo dużo aktywnych osób, korzystających z aqua aerobiku, że nie wspomnę o Akademii Pełnej Zdrowia, z czego bardzo się cieszę i zachęcam do dalszej aktywności i uczestnictwa w programach, także tych organizowanych przez powiat ostrowiecki. Jednocześnie życzę Państwu udanych wakacji, wracajcie z jeszcze większą energią i entuzjazmem niż dotychczas – mówiła starosta M. Dębniak.

Podczas spotkania zaprezentował się uniwersytecki chór, który zaśpiewał znane i lubiane utwory, wprowadzając zebranych w wakacyjny nastrój.

Na zakończenie starosta M. Dębniak wręczyła wszystkim uczestnikom drobne upominki.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}