W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczniowie ZSS w programie ,,Żółty Talerz"

27.05.2022

Uczniowie ZSS na warsztatach w Warszawie

Dzięki udziałowi w kolejnej edycji programu ,,Żółty Talerz", uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych pojechali do Warszawy na warsztaty edukacyjno-kulinarne. Pod kierunkiem pań z Pracowni Efektu Domina przygotowali pyszne danie z makaronem, indykiem i brokułem oraz deser bonoffee czyli bananowy.

Uczestnicy wykazali się umiejętnością radzenia sobie z przydzielonymi zadaniami, samodzielnością i zaangażowaniem w przygotowanie posiłku.

Żółty Talerz to program wsparcia systemu żywienia dzieci stworzony przez Kulczyk Foundation poprzez działanie tam, gdzie konkretne dziecko siada do posiłku: w stołówce, w świetlicy, czy też w domu rodzinnym. Program realizowany jest przy współudziale największych polskich organizacji pozarządowych​​​​​a także placówek szkolnych i przedszkolnych.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}