W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczniowie Staszica laureatami konkursu filmowego

11.06.2024

Konkurs filmowy w Staszicu

Młodzież z LO Nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim: Magdalena Głąb z kl. 1B oraz Miłosz Ronduda z kl. 3A  kilkuminutowym filmem pt. "Inwestycja w pasję" wywalczyli tytuł laureatów w I Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Przedsiębiorcze nastolatki" organizowanym przez Agencję Rozwoju Lokalnego w Sosnowcu pod  patronatem m.in. Ministerstwa  Edukacji Narodowej, we współpracy z samorządami, uczelniami wyższymi z dziedziny filmu i ekonomii, czołowymi instytucjami gospodarczymi oraz instytucjami otoczenia biznesu.

Uczniowie w dniach 3-5 czerwca 2024 r. wzięli udział w Gali Finałowej konkursu, który odbył się w teatrze Rialto w Katowicach. Organizatorzy zapewnili zwycięzcom wiele atrakcji, m.in. udział w warsztatach filmowych w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zwiedzanie kopalni Guido w Zabrzu oraz wycieczka do Energylandii. Opiekunem zespołu był ks. Stanisław Gurba

Film konkursowy dostępny na youtube:  https://youtu.be/3QbpYlD156k?si=n0gxaNECR1QacCDg

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}