W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tłumy absolwentów klas ósmych na dniach otwartych „Budowlanki”

18.05.2022

Tłumy absolwentów klas ósmych na dniach otwartych „Budowlanki”

W dniach 12–13 maja 2022 r. odbyły się pierwsze po okresie pandemii Dni Otwarte w popularnej ostrowieckiej Budowlance.  Zespół Szkól Nr 2 odwiedziły tłumy ósmoklasistów ze wszystkich ostrowieckich szkół podstawowych oraz z pobliskich miejscowości, między innymi: Ćmielowa, Bodzechowa, Janika, Waśniowa, Mominy, Kunowa, Boleszyna, Ciepielowa, Tarłowa.

Kierunki oferowane przez  szkołę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie klas ósmych chętnie brali udział w konkursach i loteriach, organizowanych na poszczególnych stoiskach, gdzie kierunki nauczania prezentowali nauczyciele i uczniowie budowlanki, bardzo zaangażowani w promocję własnej szkoły.

Wszyscy uczestnicy dni otwartych zostali obdarowani nagrodami w postaci gadżetów zaprojektowanych przez techników reklamy oraz techników grafiki i poligrafii cyfrowej.

Niepowtarzalną atmosferę imprezy uwieczniła szkolna telewizja ,,Czyli TV", która jak zwykle była tam, gdzie dzieją się ważne szkolne wydarzenia. Przygotowanie Dni Otwartych zintegrowało społeczność uczniowską, która czeka z niecierpliwością na nowe koleżanki i kolegów.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}