W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szkoła podpisała umowę o współpracy

13.09.2023

Szkoła podpisała porozumienie

W Kielcach podpisane zostało porozumienie o współpracy w zakresie realizacji zajęć praktycznych w oddziale przygotowania wojskowego OPW w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Umowę sygnowali dyrektor szkoły Anna Trojanowska oraz płk Sławomir Machniewicz, Dowódca 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Celem porozumienia jest m.in. realizacja szkolenia w zakresie praktycznych umiejętności przydatnych w służbie wojskowej. Na początek musztra, zasady strzelania z broni strzeleckiej, przygotowanie do działania na polu walki, posługiwanie się mapą, trening do sprawdzianu kwalifikacyjnego obowiązującego w SZRP.

 

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}