W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Alpejskiego Olimpiad Specjalnych za nami

02.02.2024

Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Alpejskiego Olimpiad Specjalnych za nami

Na stokach Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego już po raz kolejny odbył się Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Alpejskiego Olimpiad Specjalnych.

W tym roku do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Kielc, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennego, Jędrzejowa i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wicestarosta Andrzej Jabłoński.

Mityng narciarski to wyjątkowe wydarzenie, które promuje integrację i równość w sporcie. Zawodnicy mają okazję pokazać swoje umiejętności narciarskie i rywalizować w przyjaznej atmosferze, dostarczając sobie i kibicom niezapomnianych wrażeń.

Zimowe zmagania sportowe zorganizowane przez Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie oraz Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej ”Szansa”, zostały objęte patronatem starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak.

Zdjęcia (25)

{"register":{"columns":[]}}