W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Rodziny w Naszym Domu w Denkowie

20.06.2022

Dobra zabawa towarzyszyła podopiecznym „Naszego Domu” w Denkowie, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi podczas corocznie obchodzonego Święta Rodziny.

Święto Rodziny w Naszym Domu w Denkowie

Wszystkich uczestników i gości powitała dyrektor placówki siostra Elżbieta Kot, która podkreśliła znaczenie rodzinnej atmosfery, jaką kadra placówki stara się budować każdego dnia, dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogły jej odnaleźć w swoich domach.

Podopieczni „Naszego Domu” prezentując w humorystycznych aranżacjach znane i lubiane utwory Jana Brzechwy, wprowadzili widownię w wesoły nastrój. Po występach artystycznych wszyscy przeszli do ogrodu, aby spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych. Już od 12 lat obchodzonemu Świętu Rodziny towarzyszy bowiem spartakiada, która przebiega pod czujnym okiem jednego z wychowawców – Rafała Zwolińskiego. Nie zabrakło wspólnych gier i konkursów, w tym biegów na czas, przewrotów, przeciągania szarfy. Konkurencje sportowe budziły wiele emocji, które potęgowali skandujący kibice.

Do wspólnej zabawy włączyli się także: Mariusz Łata naczelnik Wydziału Zdrowia, Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa oraz Grażyna Ukleja dyrektor zaprzyjaźnionej PSP Nr 9 w Denkowie. Na wszystkich uczestników czekały też słodkie niespodzianki. Zwieńczeniem imprezy było wspólne grillowanie. Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwała cała kadra „Naszego Domu”. Zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe upominki w postaci lampionów wykonanych przez podopiecznych placówki.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}