W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia

29.01.2024

Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia

W Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia medali pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, za wzorowe wykonywanie obowiązków i długoletni staż pracy.

Okazją do odznaczeń był obchodzony od 2010 roku Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Medale i podziękowania wręczali wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki oraz starosta ostrowiecki Marzena Dębniak. Uroczystość otworzyła Małgorzata Stafijowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

Postanowieniem Prezydenta RP, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej złotym medalem zostali odznaczeni:

Ryszard Bąbel,
Edyta Grdeń,
Anna Grudzień,
Tomasz Pawłowski,
Paweł Płatek,
Joanna Romańska,
Małgorzata Sepiół,
Barbara Starzomska,
Beata Wrona.

Srebrnym medalem zostali uhonorowani:

Joanna Barańska,
Renata Chlewicka,
Monika Goraj,
Elżbieta Hynek,
Agnieszka Karbowniczek,
Magdalena Lech – Wanat,
Piotr Łuba,
Piotr Niewadzi,
Inga Pronobis,
Elżbieta Świercz.

Brązowym medalem zostali odznaczeni:

Paweł Guliński,
Anna Kaczmarska,
Karolina Karbowniczek,
Katarzyna Kot.

Wyróżnienia i podziękowania za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków w postaci grawertonów, od starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak otrzymali:

Anna Tomczyk – 40 lat pracy,
Małgorzata Gądek – 37 lat pracy,
Marzena Amanowicz – 30 lat pracy,
Małgorzata Kocjan – 29 lat pracy,
Anna Bugajska – 27 lat pracy,
Ilona Iwan -16 lat pracy,
Aneta Wesołowska -11 lat pracy,
Małgorzata Stafijowska -35 lat pracy.

Pracownicy odebrali życzenia i gratulacje od wicewojewody Michała Skotnickiego, goszczącego po raz pierwszy w ostrowieckim starostwie oraz od starosty Marzeny Dębniak i wicestarosty Andrzeja Jabłońskiego, jednocześnie przewodniczącego Rady Rynku Pracy.

Jak zaznaczyła podczas uroczystości starosta, Marzena Dębniak, pracujemy razem już ponad pięć lat i Urząd Pracy naprawdę się zamienił. Dziś jest to jeden z najlepszych urzędów pracy w kraju, a to potwierdza, że jesteście Państwo doskonałymi fachowcami. Podjęte przez nas pięć lat temu decyzje, dziś przynoszą bardzo dobre efekty. Serdecznie dziękuję za tę fachowość i zaangażowanie, życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i wytrwałości na kolejne lata, mówiła M. Dębniak.

Do życzeń przyłączył się również wicewojewoda ,składam ogromne gratulacje odznaczonym i wyróżnionym pracownikom, pani starosto, z takimi ludźmi może pani budować powiat ostrowiecki, a  dla Państwa dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego, mówił Michał Skotnicki.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}