W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia

27.01.2023

Święto Publicznych Służb Zatrudnienia

27 stycznia to szczególny dzień dla pracowników urzędów pracy w całym kraju. Jest to zwrócenie uwagi na ich starania podejmowane w kierunku łagodzenia skutków bezrobocia oraz na rzecz aktywizacji zawodowej, jak również sprostania współczesnym wyzwaniom rynku pracy.

Z tej okazji starosta Marzena Dębniak, członkowie zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska i Łukasz Dybiec oraz przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak spotkali się z dyrekcją i pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Starosta ostrowiecki, Marzena Dębniak podziękowała dyrektor Małgorzacie Stafijowskiej oraz pracownikom PUP za efektywne działania na rzecz osób bezrobotnych i wsparcie przedsiębiorców z terenu powiatu ostrowieckiego.

Serdecznie Państwu gratuluję i dziękuję. Powiatowy Urząd Pracy wyrósł na jednego z najlepszych urzędów w Polsce. Daliście Państwo z siebie bardzo dużo, mimo że początki były trudne. Dziękuję za pracę, za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów oraz dużo zdrowia, mówiła starosta M. Dębniak.

Następnie przewodniczący Rady Powiatu, Mariusz Pasternak wręczył dyrektor M. Srafijowskiej symboliczną wiązankę kwiatów, życząc zarówno jej jak i wszystkim pracownikom nieustającej siły w pracy na rzecz bezrobotnych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wizyta była też okazją do pożegnania przechodzących na emeryturę pracownic PUP, Pani Małgorzaty Dubielis, która przepracowała 42 lata, w tym 32 w publicznych służbach zatrudnienia oraz Pani Marioli Kasprzyk, pracującej 42 lata w tym 29 na rzecz służb zatrudnienia.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}