Powrót

Świetne starty pływaków SMS Ostrowiec - cztery razy podium!

14.03.2024

Świetnie zaprezentowali się pływacy SMS Ostrowiec podczas rozgrywanych w dn. 9-10 marca 2024 w Oświęcimiu zawodów Arena Grand Prix Pucharu Polski.

Kajetan Radkiewicz (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) zajął 1. miejsce na 400 m stylem dowolnym, a Bartosz Michta (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) był 2. na 200 m stylem motylkowym. Zuzanna Kamińska (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) zajęła 3. miejsce na 200 m stylem klasycznym, a Filip Suchański (UKS 51 Lublin) był 3. na 200 m stylem grzbietowym i 6. na 100 m grzbietowym.

Bardzo dobre starty odnotowali także: Tomasz Luśtyk (SKP Delfin Kozienice) – 4. na 200 m stylem grzbietowym, Laura Gil (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) - 5. na 50 m stylem grzbietowym, Amelia Kozub (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) - 11. na 100 m stylem grzbietowym, Oliwia Karpowicz (MUKP MOSiR Orka Kielce) - 13. na 100 m stylem klasycznym.

Laura Gil uplasowała się na 3. miejscu w rankingu Najlepszych Zawodniczek w kategorii 15-lat. W zawodach uczestniczyli także Szymon Batugowski i Franciszek Grzesik, którzy zajęli dalsze miejsca.

Gratulacje dla zawodników i sztabu trenerskiego: Szymona Kurasińskiego, Marcina Piwnika i Marcina Malińskiego.

{"register":{"columns":[]}}