W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świąteczno-Noworoczny Koncert za nami

02.01.2023

Świąteczno-Noworoczny Koncert za nami

W ostatni czwartek 2022 roku odbył się Świąteczno-Noworoczny Koncert w wykonaniu muzykoterapeuty Marcina Walasa. Wydarzenie było dedykowane mieszkańcom powiatu ostrowieckiego w ramach profilaktycznego programu Akademia Pełna Zdrowia. Koncert był zwieńczeniem wszystkich działań realizowanych w ramach programu, a były to bezpłatne badania i specjalistyczne konsultacje lekarskie, warsztaty, zajęcia  aktywności fizycznej, wykłady skierowane do wszystkich grup wiekowych od dzieci, po seniorów.

Czwartkowy koncert w imieniu starosty ostrowieckiego, Marzeny Dębnik otworzyli: członek zarządu powiatu i pomysłodawczyni Akademii Pełnej Zdrowia, Agnieszka Rogalińska oraz Mariusz Łata, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Mamy przyjemność powitać Państwa w imieniu starosty Marzeny Dębniak na wpisującym się już w nurt wydarzeń kulturalnych naszego powiatu koncercie rekreacyjnym, który poprowadzi Marcin Walas. Jest nam niezmiernie miło, gdyż sumowaliśmy liczby i okazuje się, że w koncertach w tym roku wzięło udział ponad 500 uczestników. Wielkie brawa dla Państwa, że chcecie być z nami, poddawać się relaksowi. Dziękujemy Państwu za to, że jesteście, że odpowiadacie na zaproszenia starosty Marzeny Dębniak i uczestniczycie w naszych działaniach ochrony zdrowia. Staramy się odpowiadać na Państwa potrzeby, odbierać sygnały, stąd też cykle badań, konsultacji i koncerty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się, że w przyjętym budżecie na 2023 rok, o 40 tysięcy więcej jest przeznaczone na Akademię Pełną Zdrowia, czyli 180 tysięcy złotych na potrzeby profilaktyki zdrowotnej mieszkańców powiatu ostrowieckiego - mówili samorządowcy.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}