W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces Natalii Krakowiak z THM-u

25.03.2024

Sukces Natalii Krakowiak z THM-u

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowieckim Browarze Kultury odbył się finał konkursu: „Monte Cassino – w 80-tą rocznicę bitwy”.

Wzięło w nim udział czworo wcześniej zakwalifikowanych uczniów. W tym etapie uczestnicy - uczniowie szkół średnich, przedstawiali swoje prace literacko – historyczne wraz z prezentacją multimedialną na temat bitwy pod Monte Cassino w określonym czasie - 15 minut.

Po wysłuchaniu wszystkich uczniów i obejrzeniu ich prezentacji Komisja wyłoniła zwycięzcę.

Pierwsze miejsce zdobył Mikołaj Zieliński z Liceum Ogólnokształcącego numer 3 im. Władysława Broniewskiego, który otrzymał nagrodę główną – wyjazd na Monte Cassino.

Drugie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – 𝐍𝐚𝐭𝐚𝐥𝐢𝐚 𝐊𝐫𝐚𝐤𝐨𝐰𝐢𝐚𝐤 z klasy 2Tl. Komisja była pod wrażeniem wystąpienia Natalii - uczennicy jak podkreślano szkoły technicznej. Z tego powodu komisja postanowiła rozpatrzyć również jej udział w wycieczce do Włoch.

Organizatorem Konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z Fundacją Andrzej Marzec „Monte Cassino” z Kraśnika.

Opiekunem Natalii był pan 𝐑𝐚𝐟𝐚ł 𝐆𝐢𝐞𝐫𝐚𝐬.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}