W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sportowa rywalizacja przy pięknej pogodzie

09.02.2023

Sportowa rywalizacja przy pięknej pogodzie

Po raz kolejny na stokach Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbył się Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Alpejskiego Olimpiad Specjalnych. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Kielc, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennego, Jędrzejowa i Ostrowca Świętokrzyskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli: wicestarosta Andrzej Jabłoński, który uroczyście otworzył zawody oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, Mariusz Łata.

Jak podkreślił podczas ceremonii wicestarosta A. Jabłoński, życie polega na ruchu, a ruch jest jego istotą. Życzę Wam, aby w dniu dzisiejszym tego ruchu dla Was było bardzo dużo w tak pięknych warunkach i doskonałej pogodzie. Mam nadzieję, że dla Was to będzie wyjątkowa okazja do spotkania, integracji oraz wzajemnych wspaniałych odczuć wynikających z uprawiania sportu. Życzę Wam, aby wszystkie Wasze przejazdy i działania dzisiaj były jak najbardziej bezpieczne, żebyście doznali przepięknych, miłych wrażeń.

Wydarzenie zorganizowane przez Olimpiady Specjalne Świętokrzyskie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „Szansa”, zostało objęte patronatem starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak. Jednym ze współorganizatorów tej sportowej rywalizacji był radny powiatowy Robert Rogala, który od wielu lat w ramach WTZ „Szansa” współpracuje z Oddziałem Regionalnym Świętokrzyskie.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}