W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Samochodówka zaprezentowała się na ostrowieckim Rynku

23.05.2022

Samochodówka zaprezentowała się na ostrowieckim Rynku

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św. włączyło się w obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, prezentując na ostrowieckim rynku sztukę fryzjerską oraz nowości w branży samochodowej i motocyklowej.

W trakcie trwania pikniku Samochodówka miała w ofercie wiele inicjatyw zarówno dla najmłodszych, jak również dla starszych uczestników imprezy. Odbyła się prezentacja motocykli, pokazy nowoczesnego sprzętu do diagnostyki samochodowej, systemów elektronicznych i mechatronicznych oraz przedstawiona została symulacja usterek. W tym czasie można było również zapoznać się z ofertą edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz ciekawymi innowacjami, które wprowadza placówka m.in. „Kreowanie wizerunku. Wizaż i podstawy trychologii”. Na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące kondycji włosów, makijażu, stylizacji paznokci odpowiedzi udzielali nauczyciele pracowni fryzjerskich Samochodówki oraz przedstawiciele firmy Mary Kay która współpracuje ze szkołą. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności zawodowe, m. in. pokazy eleganckich oraz ekstrawaganckich fryzur.

Atrakcją dla kolekcjonerów były z pewnością  auta z oryginalnej, limitowanej serii np. Citroen 2CV.

Ten wyjątkowy dzień był także okazją do wspólnej, rodzinnej zabawy. Najmłodsi uczestnicy mogli włączyć się w atrakcje organizowane przez uczniów Samochodówki – puszczanie baniek mydlanych, zaplatanie i dopinanie włosów oraz ich koloryzację.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}