W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rywalizowali o Puchar Starosty

12.10.2022

Rywalizowali o Puchar Starosty

W niedzielę młodzież zmagała się w Samochodowym Turnieju Szkół Średnich ,,Ostrowiec 2022” o Puchar Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak. Organizatorem był ostrowiecki oddział Automobilklubu Kieleckiego.

W zmaganiach zwyciężyła drużyna z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, na drugim miejscu znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół nr 3, a na trzecim z Zespołu Szkół nr 2.

Najlepszym kierowcą okazał się Kamil Wielgus, który uzyskał czas przejazdu 1:52.

Na zakończenie Turnieju puchary najlepszym zawodnikom wręczyli Agnieszka Rogalińska, członek zarządu powiatu ostrowieckiego oraz radny powiatowy, Dariusz Wierzbiński, którzy pogratulowali wszystkim wyników, a organizatorom wspaniałego przygotowania.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}