W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rolnicy z gminy Ćmielów świętowali

17.08.2022

W minioną niedzielę rolnicy z gminy Ćmielów dziękowali za tegoroczne plony.

Dożynki Ćmielów

Starostowie dożynek Angelika i Michał Rdzonek z Wiktoryna przekazali na ręce gospodarzy gminy, bochen chleba wypieczony z tegorocznych zbóż.

Michał Rdzonek jest absolwentem Zespołu Szkół Nr 3, który ukończył z tytułem technika mechatronika oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Wydziału Agrobioinżynierii. Żona Angelika z zawodu jest fizjoterapeutą, obecnie jednak skupia się na pracy w gospodarstwie prowadzonym wspólnie z mężem, które liczy 122 hektary.

We wspólnym świętowaniu towarzyszyli rolnikom i mieszkańcom gminy m.in. wicestarosta Andrzej Jabłoński, przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Bień oraz radni Dariusz Czupryński i Mirosław Rogoziński.

Wicestarosta A. Jabłoński na ręce starostów dożynkowych przekazał list z życzeniami dla rolników z gminy Ćmielów oraz upominek.

Patrząc na Was, młodzi, wstępuje w nas wszystkich nadzieja i życzymy Wam, aby ten bogato zaprezentowany dorobek mnożył się we wszystkich wymiarach. Abyście byli zadowoleni z pracy i szczęśliwi w życiu rodzinnym. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, a za waszym pośrednictwem również wszystkiego dobrego dla rolników z gminy Ćmielów – mówił wicestarosta A. Jabłoński.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}