W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowe obchody Święta Policji

19.07.2022

Powiatowe obchody Święta Policji

W Ostrowieckim Browarze Kultury odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji, podczas których funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Komisariatów z terenu powiatu ostrowieckiego otrzymali nominacje na wyższe stopnie oficerskie.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło świętokrzyskich parlamentarzystów, przedstawicieli Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, Prokuratury, Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski, WOT-u oraz licznie przybyłych samorządowców.

Powiat ostrowiecki reprezentowali wicestarosta Andrzej Jabłoński oraz przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak. Samorządowcy na ręce wyróżniających się policjantów przekazali listy gratulacyjne oraz upominki ufundowane przez powiat.

Za zaangażowanie i szczególną inicjatywę w podejmowaniu działań z zakresu profilaktyki społecznej, prowadzonych na terenie powiatu ostrowieckiego, wyróżnienia otrzymali Maja Ćwik, Anna Wasilewska i Karol Nobis z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nie zabrakło gratulacji i słów podziękowań za ofiarną służbę i zaangażowanie na rzecz mieszkańców powiatu, które w swoich wystąpieniach zgodnie podkreślali wicestarosta Andrzej Jabłoński oraz prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}