W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiat Ostrowiecki w rozmowach o rozwoju lokalnej turystyki!

05.08.2025

Powiat Ostrowiecki w rozmowach o rozwoju lokalnej turystyki!

Agnieszka Rogalińska starosta ostrowiecki reprezentowała samorząd powiatowy podczas spotkania konsultacyjnego w Centrum Kreatywności Pałacyk w Starachowicach, gdzie rozmawiano o powołaniu Lokalnej Organizacji Turystycznej (LOT).

W centrum uwagi znalazła się między-powiatowa współpraca, źródła finansowania oraz realne korzyści płynące z partnerstwa dla promocji regionu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów, instytucji kultury i środowisk związanych z turystyką.

Powiat Ostrowiecki aktywnie włącza się w tworzenie wspólnej mapy turystycznych możliwości regionu!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}