Powiat Ostrowiecki w rozmowach o rozwoju lokalnej turystyki!
05.08.2025
Agnieszka Rogalińska starosta ostrowiecki reprezentowała samorząd powiatowy podczas spotkania konsultacyjnego w Centrum Kreatywności Pałacyk w Starachowicach, gdzie rozmawiano o powołaniu Lokalnej Organizacji Turystycznej (LOT).
W centrum uwagi znalazła się między-powiatowa współpraca, źródła finansowania oraz realne korzyści płynące z partnerstwa dla promocji regionu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów, instytucji kultury i środowisk związanych z turystyką.
Powiat Ostrowiecki aktywnie włącza się w tworzenie wspólnej mapy turystycznych możliwości regionu!