W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ostrowieckie Amazonki świętowały piękny jubileusz

30.05.2022

W miniony piątek Ostrowieckie Amazonki świętowały jubileusz 25-lecia istnienia Stowarzyszenia.

Ostrowieckie Amazonki świętowały piękny jubileusz

Z życzeniami i gratulacjami przybyło wielu gości, miedzy innymi  starosta, Marzena Dębniak, członek zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska, w imieniu prezydenta miasta –  sekretarz Anna Niedbała, przewodnicząca Rady Miasta, Irena Renduda-Dudek, dyrektor PCPR, Joanna Pikus, dyrektor PUP, Małgorzata Stafijowska, dyrektor PFRON Andrzej Michalski, opiekunowie medyczni Klubu lek. Arkadiusz Jaroń i lek.  Anna Kuriant, a także koleżanki Amazonki z zaprzyjaźnionych klubów z Kielc, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Starachowic i Końskich, członkowie ostrowieckich stowarzyszeń oraz sympatycy klubu.

Stowarzyszenie od 25 lat wspiera i skupia kobiety, które pokonały nowotwór piersi i dziś dzielą się wiarą, siłą i nadzieją z innymi. Jest jednym z najprężniej działających klubów w naszym regionie. Od początku istnienia przeszło  przez niego około 300 kobiet, które dotknął rak piersi, a jego działalność na stałe wpisała się w życie miasta i powiatu ostrowieckiego.

Podczas jubileuszowego spotkania nie zabrakło życzeń, kwiatów i upominków, ale też wielu ciepłych i serdecznych słów uznania dla członkiń Stowarzyszenia.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}