W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ostrowiecki Automobilklub podsumował dotychczasowe działania

27.02.2023

Ostrowiecki Automobilklub podsumował dotychczasowe działania

W miniony weekend odbyło się walne zebranie członków Automobilklubu Kieleckiego oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim. Był to także czas do uhonorowania osób i instytucji z nim współpracujących. W gronie wyróżnionych znalazła się m.in. starosta Marzena Dębniak, którą reprezentowała Agnieszka Rogalińska, członek zarządu powiatu.

Dziękuję za propagowanie bezpiecznej jazdy, ale także za to, że stawiacie w Automobilklubie na edukację dzieci i młodzieży. Pragnę już dziś zadeklarować ze swojej strony wszelką pomoc przy organizacji wydarzeń skierowanych dla młodych ludzi mającą na celu edukację ich bezpiecznego poruszania się na drodze – mówiła podczas spotkania Agnieszka Rogalińska.

Wyłonione w wyborach nowe władze ostrowieckiego oddziału z prezesem Tadeuszem Dąbrowskim, stawiają sobie za cel w następnej kadencji wzmocnienie współpracy z policją i ze szkołami z naciskiem na edukację młodych ludzi i ich zachowaniem na drodze.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}