W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

O bezpieczeństwie na drogach w szkołach ponadpodstawowych

05.02.2024

O bezpieczeństwie na drogach w szkołach ponadpodstawowych

W Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim zainaugurowano kampanię społeczną o nazwie „Razem na drodze do odpowiedzialności”, skierowaną do uczniów klas III i IV szkół ponadpodstawowych. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości młodzieży na temat bezpiecznej jazdy samochodem.

Na pierwszym spotkaniu uczniowie dowiedzieli się o najważniejszych zasadach bezpiecznej jazdy samochodem. Młodzież miała również okazję sprawdzić jak działa percepcja po spożyciu narkotyków i alkoholu, które są najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

Organizatorem akcji jest Ośrodek Szkolenia Kierowców „Smile”, a wspierają ją Komenda Powiatowa Policji, Powiat Ostrowiecki, Miasto Ostrowiec Świętokrzyski oraz Radio Ostrowiec.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}