W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Narada planistyczna dotycząca Wojewódzkiego Ćwiczenia Obronnego pk. "Gołoborze - 25"

02.09.2025

Narada planistyczna z udziałem przedstawicieli powiatu, gmin oraz administracji zespolonej.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

W Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się narada planistyczna

z udziałem przedstawicieli powiatu, gmin oraz administracji zespolonej.

Spotkanie dotyczyło przygotowań do Wojewódzkiego doskonalącego ćwiczenia obronnego z elementami zarządzania kryzysowego i ochrony ludności pk. „Gołoborze – 25”.

Celem ćwiczenia jest sprawdzenie zdolności reagowania struktur wojewódzkich na współczesne zagrożenia oraz doskonalenie umiejętności, które są kluczowe w sytuacjach kryzysowych.

To ważny krok w budowaniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu i całego regionu.

Bo tylko dobrze przygotowane służby i administracja są gwarantem skutecznej ochrony ludności.

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}