Narada planistyczna dotycząca Wojewódzkiego Ćwiczenia Obronnego pk. "Gołoborze - 25"
02.09.2025
Bezpieczeństwo ponad wszystko!
W Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się narada planistyczna
z udziałem przedstawicieli powiatu, gmin oraz administracji zespolonej.
Spotkanie dotyczyło przygotowań do Wojewódzkiego doskonalącego ćwiczenia obronnego z elementami zarządzania kryzysowego i ochrony ludności pk. „Gołoborze – 25”.
Celem ćwiczenia jest sprawdzenie zdolności reagowania struktur wojewódzkich na współczesne zagrożenia oraz doskonalenie umiejętności, które są kluczowe w sytuacjach kryzysowych.
To ważny krok w budowaniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu i całego regionu.
Bo tylko dobrze przygotowane służby i administracja są gwarantem skutecznej ochrony ludności.