W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najlepsi Logistycy THM znów w finale ogólnopolskiej olimpiady

14.03.2024

Najlepsi Logistycy THM znów w finale ogólnopolskiej olimpiady

Aż sześć osób z Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich kształcący się w zawodzie technik logistyk weźmie udział w finale VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Uczniowie z rewelacyjnym wynikiem zaliczyli test etapu okręgowego, który odbył się w tym roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu. Ostrowczanie jako jedyni uczniowie z okręgu świętokrzyskiego i podkarpackiego zakwalifikowali się do ścisłej 30. finalistów olimpiady.

Rywalizowali z 689. najlepszymi logistykami z całej Polski., ze 142 szkół. Wyniki potwierdzają wysoki poziom kształcenia w ostrowieckiej placówce.

Lista finalistów VIII OOSL:

Jakub Drzazga, Mateusz Łukawski, Michał Wąsiel - klasa 5 Tl/5, Emilia Kłos, Paweł Kucharski i Oliwia Makuch - klasa 4 Tl/5. Gratulujemy!!

W Sopocie w etapie centralnym młodzież powalczy o podium i Tytuł Najlepszego Logistyka i Najlepszego Spedytora oraz cenne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Finał odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku w Sopocie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Opiekunem olimpiady z ramienia szkoły i merytorycznym młodzieży jest Katarzyna Pastuszka.

{"register":{"columns":[]}}