W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Muzeum wśród docenionych obiektów

11.04.2022

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Miło nam poinformować, że obiekty Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim zakwalifikowane zostały do konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI W. i są już obecne na interaktywnej mapie Polski wraz z indywidualną wizytówką obiektu „I Etap XXVI Edycja”.

Wszyscy możemy przyczynić się do szerokiego rozreklamowania tego wspaniałego zabytku, który w 2019 roku znalazł się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, jako jedyny w województwie świętokrzyskim i pierwszy w Polsce, obiekt archeologiczny.

Zachęcamy zatem do oddania głosu na Muzeum Historyczno-Archeologiczne poprzez stronę internetową organizatora konkursu: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3080/muzeum-archeologiczne-i-rezerwat-krzemionki-w-ostrowcu-swietokrzyskim

{"register":{"columns":[]}}