W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mikołajkowy koncert dla młodych wolontariuszy

06.12.2022

Mikołajkowy koncert dla młodych wolontariuszy

Wolontariusze z ostrowieckich szkół spotkali się na Mikołajkowym Koncercie Rekreacyjnym, który odbył się w ramach Akademii Pełnej Zdrowia.

Koncert był swoistym podziękowaniem dla młodzieży skupionej w szkolnych kołach wolontariackich, która angażuje się w różne akcje pomocowe na terenie naszego powiatu. Zebranych w świąteczny nastrój wprowadził Marcin Walas, muzykolog i muzykoterapeuta. Spotkanie otworzyła starosta Marzena Dębniak wraz z członkiem zarządu Agnieszką Rogalińską oraz Mariuszem Łatą, naczelnikiem Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Zapraszam Was drodzy wolontariusze do wysłuchania niezwykłego koncertu, którym chcemy Wam podziękować za praca na rzecz innych. Cieszę się, że znajdujecie czas na pogodzenie nauki i pomocy. Z okazji Światowego Dnia Wolontariusza życzę Wam, energii do działania i wszystkiego co najlepsze, mówiła M. Dębniak.

Współorganizatorem tego niezwykle udanego wydarzenia było Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}