W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Matura i co dalej? Studia czy praca?

18.01.2023

Matura i co dalej? Studia czy praca?

Jak wybrać przyszły zawód, żeby był zgodny z posiadanymi predyspozycjami i wpisywał się w oczekiwania rynku pracy?

Na zaproszenie Dyrekcji i Pedagoga Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim doradczynie zawodowe Powiatowego Urzędu Pracy spotkały się z uczniami klas 4 o profilach technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik spedytor.

Warsztaty miały na celu przygotowanie uczniów do świadomego uczestnictwa w procesach zachodzących na współczesnym rynku pracy oraz dostarczenie wiedzy na temat świadomego wyboru zawodu i planowania kariery zawodowej.

Doradczynie zawodowe miały przyjemność przekazać młodym ludziom informacje dotyczące rynku pracy, zawodów przyszłości, planowania drogi zawodowej i edukacyjnej. Uczniowie zapoznali się z ideą poradnictwa zawodowego.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}