W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejne sukcesy Logistyków z THM-u

15.03.2023

Kolejne sukcesy Logistyków z THM-u

26. uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk w Technikum nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięło udział w etapie okręgowym VII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Komitet Organizacyjny opublikował listę 30. Finalistów, którzy zmierzą się w zawodach centralnych i walczyć będą w Sopocie o tytuły laureatów olimpiady i cenne nagrody.

Wśród Najlepszych w Polsce znaleźli się uczniowie ostrowieckiego technikum, a mianowicie: Zuzanna Starzyk – klasa 4 Tl, Mateusz Wójcik – klasa 4 Tl/zeszłoroczny finalista, Michał Wąsiel – klasa 4 Tl/5, Paweł Kucharski – klasa 3 Tl/5.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 to młodzież uzdolniona, wykazująca się dużym zaangażowaniem i postępami  w nauce. Młodych pasjonatów nauki wspierają i inspirują nauczyciele, a ich opiekunem merytorycznym jest Katarzyna Pastuszka.

Finaliści mają już zapewniony indeks Wydziału Ekonomicznego UG oraz zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach centralnych w Sopocie!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}